Bilet de îmbarcare… o plimbare prin Parcul Dendrologic Simeria şi prin Grădina Botanică din Jibou, după care ne îndreptăm spre Cuba
![Bilet de îmbarcare… o plimbare prin Parcul Dendrologic Simeria şi prin Grădina Botanică din Jibou, după care ne îndreptăm spre Cuba](https://www.radioromaniacultural.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radioromaniacultural.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F4%2F27%2F43443%2Fc177-f4816e16-17141915954f7b434a.jpg&w=960&h=540&c=1)
27 Aprilie 2024, 07:00
Bilet de îmbarcare… o plimbare prin Parcul Dendrologic Simeria şi prin Grădina Botanică din Jibou, după care ne îndreptăm spre Cuba - definită ca fiind insula muzicii - pentru a pentru a afla povestea unora dintre cele mai cunoscute dansuri cubaneze, în cadrul emisiunii Ilustrate din Cuba.