Știința 360 - 26 februarie 2024 - Doina Geru: Rolul simulării este de a face o radiografie care să indice spațiul de creștere
![Știința 360 - 26 februarie 2024 - Doina Geru: Rolul simulării este de a face o radiografie care să indice spațiul de creștere](https://www.radioromaniacultural.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radioromaniacultural.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F2%2F26%2F42343%2Fc177-4a43495e-1708953493418cdbd3.jpg&w=960&h=540&c=1)
26 Februarie 2024, 15:33
Cronica unei evaluări anunțate a fost tema dezbaterii online organizată vineri, 23 februarie a.c, de Casa Corpului Didactic din Galați (http://ccdgalati.ro/) și Proiectul Merito (https://www.proiectulmerito.
Despre concluziile discuțiilor, dar mai ales despre soluțiile propuse am stat de vorbă, la Știința 360, cu Doina Geru, profesoară de limba engleză, directoarea Casei Corpului Didactic Galați.